פרסמו אצלנו

לפרטים והצעת מחיר עבור פרסום בתוכנית הרדיו ובאתר: ניתן לפנות במייל dani@podil.net,  דני - טלפון נייד 055-8898526 או באמצעות הטופס הבא:

Fields marked with an * are required

 

לוגו עושים היסטוריה

עושים היסטוריה: המותג המוביל בעולם הפודקאסטינג הישראלי

עושים היסטוריה של פודקאסט ישראל מדיה בע"מ נוסדה ב-2007, ונחשבת ל'תקן הזהב' של איכות ומקצוענות בתחום הפודקאסטים בישראל.

-תוכן מדעי וטכנולוגי מרתק, משעשע ומדויק
-איכות שמע אולפנית
-הגשה מוקפדת ורהוטה
-קהילה מגובשת ומעורבת

מאזיני עושים היסטוריה הם לרוב מהנדסים, אנשי אקדמיה, מנהלים, כלכלנים, משפטנים, יזמים, סטודנטים ובעלי מקצועות חופשיים אחרים. ללא קשר לתחום עיסוקם, מאזיני עושים היסטוריה הם לרוב אנשים סקרנים ואינטליגנטיים, מעורים בעולם האינטרנט והרשתות החברתיות, וגם נראים נפלא (טוב, יכול להיות שכאן הגזמתי קצת.)

פרסום בעושים היסטוריה אינו רק פרסום בפודקאסט המוביל והמוכר ביותר בישראל, כי אם גם צימוד למותג המייצג איכות ומקצוענות ללא פשרות.

מה זה פודקאסט?

פרסמו אצלנו:

באנר runway
יבמ - הפודקאסט עושים היסטוריה
LightSpeed - הפודקאסט עושים היסטוריה
AIG Banner - הפודקאסט עושים היסטוריה
מנורה מבטחים חסכון טופ - הפודקאסט עושים היסטוריה
פועלים הייטק - הפודקאסט עושים היסטוריה
גיגיה Gigya - הפודקאסט עושים היסטוריה

 פודקאסטים: מדיה חדשה ופורצת דרך

הפודקאסטינג הוא מדיה צעירה המשלבת את היתרונות המוכרים של הרדיו עם אלו של עולם האינטרנט.

פילוח נישתי

בעולם הפודקאסט, הדגש הוא על התוכנית ולא על הערוץ. קהל המאזינים של כל תוכנית ניתן לאיפיון הדוק יחסית לפי תחומי עניין (למשל- טכנולוגיה, מוסיקה, חובבי רכב...) ודמוגרפי (ליברלי או שמרני, צעיר או מבוגר וכו'). הפילוח המדויק מאפשר למפרסם לפנות לקהל המתאים ביותר עבור המוצר שלו, ולהשיג תמורה מירבית להשקעתו.

קשר אישי חזק עם השדרן ועם התוכנית

הניסיון המצטבר בעולם ובישראל מראה בברור כי ברדיו בכלל ובפודקאסטים בפרט נוצרים קשרים רגשיים ואישיים יוצאי דופן בין המאזין, השדרן והתכנית. קשרים אלה משדרגים את איכות הפרסום בתוכנית (במיוחד אם הפרסום ניתן בקולו של השדר הקבוע) שכן הקהל נוטה לראות בהאזנה לפרסומות סוג של 'תמיכה ערכית' בתוכנית אותה הוא מעריך ואוהב.

דוגמא לתגובת מאזין לפרסום בפודקאסט:

רן שלום,

ראשית, ברצוני להודות לך על שעות ארוכות של הנאה:)
אני גר ברעננה ובחצי השנה האחרונה התחלתי לעבוד בהייטק בת"א, והפודקאסט שלך מעביר לי
את הנסיעה בצורה נהדרת. גם הבן שלי בן ה 10 מאזין לפרקים שהוא בוחר בנסיעות.

מכיוון שאני כבר כותב, חשבתי לשתף אותך בכך שלטעמי, ה"פרסומת" הטובה ביותר הייתה זו של יקב מרגלית, מהעובדה הפשוטה שהיא לא הייתה פרסומת גרידא, אלא פינה שהרחיבה את אופקיי בנושא היין. ואכן, רכשתי יינות שלהם לא מזמן... כך לדוגמא, הייתי שמח להבין מדוע תיבת תהודה מעץ טובה יותר מחומר אחר למערכות הגברה (של audioengine), וכד'. על פרסומת רגילה ניתן לדלג (ואני מודה שאני עושה זאת לעתים), אבל פינה שמעבירה ידע היא content based marketing שיכול להתאים באופן נפלא לפודקאסט שלך.

המשך בפועלך הנפלא,
אילן"

לא רק מאזינים, אלא גם משקיעים! בקמפיין מימון ההמונים לעונת 2014-2015 השקיעו 530 מאזינות מאזינים וארגונים סכום כולל של 121,716 ש"ח באחד הקמפיינים המוצלחים בישראל!

מפגש מאזינים מספר 4. צילום: דוד בר סלע

(תמונה ממפגש המאזינים הרביעי של עושים היסטוריה: כ-250 חברי קהילה הגיעו לארוע!)

פרסום מדיד

כמו בכל דבר ברשת, גם את תוצאות הפרסום בפודקאסטים ניתן למדוד ולאפיין בדיוק רב יותר מאשר פרסומות במדיה מסורתית כגון שילוט חוצות או ספוטים ברדיו. טכנולוגיית הפודקאסטינג מאפשרת לספור במדויק הורדות פרקים, הקלקות על באנרים, יעילות לאורך זמן ומדדים רבים נוספים. מדדים אלה מסייעים למפרסם לייעל את הפרסום ולהשיג תמורה מירבית לכספו.

תראה לנו מספרים, חביבי...

עושים היסטוריה: תוכנית הרדיו

(כל הנתונים נכונים לפברואר, 2016)

 • מספר פרקים: 183
 • סה"כ הורדות: 4,178,013 הורדות של קבצי mp3 בכל המכשירים האפשריים (מחשבים, טלפונים חכמים, טאבלטים וכו').
 • ממוצע הורדות לשבוע : 52,000 הורדות.
 • ממוצע מאזינים להורדה 1.26 (מאזינים המאזינים בקבוצה)
 • האזנות חוזרות: יותר ממחצית מהמאזינים אומרים כי חזרו להאזין לפרקים מסויימים שהורדו על ידם מספר פעמים.

עושים היסטוריה: אתר האינטרנט

 • דירוג בישראל: 8638 (על פי Alexa.com)
 • דירוג Pagerank של גוגל: 4
 • מבקרים ייחודים (uniqe) בחודש: 16,988
 • דפים נצפים ייחודיים בחודש: 52,000
 • פילוח גיאוגרפי: 90 אחוז מהמבקרים מגיעים מישראל, 6 אחוז מארה"ב והשאר מרחבי העולם.

סוגי פרסום זמינים

לפרטים והצעת מחיר עבור פרסום בתוכנית הרדיו ובאתר: ניתן לפנות במייל dani@interapp.co.il, טלפון נייד 055-8898526 או באמצעות טופס צור קשר.

 • פרסום אודיו בתוכנית: הודעת חסות פרסומת של עד 1 דקה בתחילת הפרק (Pre-roll). הפרסומת יכולה להיות מוקלטת מראש, מוקראת על ידי רן לוי.
 • פרסום אודיו בתוכנית: הודעת חסות פרסומת של עד 2 דק' באמצע הפרק (Mid-roll). הפרסומת יכולה להיות מוקלטת מראש, מוקראת על ידי רן לוי, לכלול ראיון עם עובדי או מנהי החברה. 
 • פינת תוכן שיווקי בתוכנית: פינת תוכן של 5-8 דק' בסוף הפרק (Post-roll). פינה/סדרת פינות המופקת יחד עם המפרסם ועוסקת בתחומי עניין שונים (לבחירת המפרסם) תחילתה של הפינה בהודעת פרסומת קצרה והמשכה כולל ראיונות והסברים על הנושא הנבחר.
 • פרסום באתר האינטרנט: באנר סטטי (130 על 680) בפוסט הפרק, למפרסמי "פינות התוכן השיווקי", הופעה גם בקוביית מפרסמי הפרימיום בצד שמאל למעלה במהלך ריצת הקמפיין.

עדות אישית

רותם שגב, מנהל השיווק של מכללת גליל-מערבי:

"כשהבנתי שקיימים בארץ מגוון פודקאסטים מקצועיים, נכנסתי מיד למחשב לבדוק מה ההיצע. האזנתי לכל הפרקים של "עושים היסטוריה", הפודקאסט הכי גדול ומקצועי בתחומי המדע, טכנולוגיה והיסטוריה, ואהבתי את מה ששמעתי. כאיש שיווק שמאמין בחדשנות, הפורמט "רדיו-אינטרנט= פודקאסט", קרץ לי והבנתי שהוא מתאים מאד כדי לשווק את החוג לשימור: תוכנית ייחודית מסוגה בארץ , לתואר ראשון, שאנו מציעים במכללה האקדמית גליל מערבי. התוכנית נועדה להעניק השכלה ולהכשיר אנשי מקצוע בתחום שימור המורשת של מבנים ואתרים בישראל ובעולם- נושא אשר הופך יותר ויותר פופולארי ומקבל תמיכה גוברת מצד ממשלות, ארגונים ומוסדות אקדמיים בשל ההכרה בחשיבותו. "עושים היסטוריה" פונה לקהל יעד איכותי, אינטילגנטי שמעריך היסטוריה, ארכיאולוגיה, אומנות ואדריכלות, ומאפשרת להגיע אליו באמצעות שיווק חכם, מפולח ונישתי. הקשר נוצר והעניין היה רב משני הצדדים. הערך שהוביל אותו היה ליצור תוכנית איכותית, מקצועית ומעניינת שתחשוף בפני המאזינים את הצדדים המרתקים של מקצוע השימור. התוצאה הייתה פרק בשם "הצוללן שהציל קתדרלה: על שימור מבנים", שזכה עד כה ליותר מ-13,000 האזנות."

(הערה: נכון לאפריל 2014 זכה הפרק הנ"ל ל-26,898 האזנות)

1 Response

 1. Shira Hoffer הגיב:

  רן שלום,

  שמי שירה ואני מנהלת משאבי אנוש בחברת STARTAPP. קיבלתי הקישור לאתר דרך אחד המאזינים שלך שעובד אצלינו.
  אשמח לקבל פרטים על דרכי ועלויות הפרסום אצליכם .

  יום טוב,

  שירה הופר
  HR MANAGER
  STARTAPP
  050-4225625

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *