ונעבור לפרסומות…

דקה לפני תחילת העונה, כן כן, אנו משונים מתחילים עונה ביולי, רציתי לאמר מספר מילים על הצד המסחרי של התוכנית ולבקש את עזרתכם:

לפני כשנה חברתי לרן בכדי לשמר ולפתח את מפעל החיים שלו – "עושים היסטוריה". 
בניגוד לכל עצות המומחים, קפצנו למים של המדיה הדיגיטלית והכרנו משהו חדש למפרסם הישראלי. 
מדיה איכותית המביאה להמרות רבות ופונה לקהל הטוב ביותר.

א. אנו נמדדים – כל פרסום/חסות בעושים היסטוריה נמדדת על ידי מנהלי השיווק. לכן אם שמעתם חסות/פרסומת ב"עושים היסטוריה" הקליקו על החסות (כמובן אם ההצעה מעניינת אתכם) – ככל שיהיו פונים רבים יותר האטרקטיביות של "עושים היטוריה" למפרסמים תעלה, נכניס יותר, נוכל להפיק יותר פרקים…
ב. פרסמו אצלנו, הפניות הטובות ביותר של מפרסמים באו מקרב מאזיננו. כפי שאמר אחד ממנהלי השיווק – פרסמתי כי לי כמאזין, קולו של רן לוי חרט מסרים במוח כמו לייזר! – פנו למנהלי השיווק/שיווק דיגיטלי ועשו להם הכרות עם "עושים היסטוריה"
ג. הפיצו את הבשורה – כולנו כאן בשליחות, אנו שואפים להפיץ ידע ולהפוך את הדורות הבאים למשכילים, חכמים, שאינם מתביישים לשאול שאלות ומבינים את הסובב אותם (ולא רק איך עושים סלפי עם הסמארטפון החדש) – אז שתפו, הפיצו וספרו לכל מי שאתם מכירים על "עושים היסטוריה" (כך אני התוודעתי לתוכנית ב-2009)

דני וצוות עושים היסטוריה – רן, דינה, ניר, נתן, נירה, ענת, כפיר ונעם

3 Responses

 1. נודניק הגיב:

  יש לומר "לומר"
  ולא לומר "לאמר"

 2. ליאור הגיב:

  הי דני, חשבתם על http://www.patreon.com? לדעתי זה יכול להתאים לכם יותר מפרסום, למרות שזה לא סותר.

  • Dani Timor הגיב:

   ליאור שלום,

   חשבנו ולכן יצאנו לקמפיין מימון המונים – אשר מממן לנו חלק גדול מההוצאות – כדי שפודקאסט יצליח הןא צריך להיות עסק מרויח וככזה הוא לא יוכל להתקיים על תרומות.
   הדרכים המקובלות, היום בעולם הפודקאסטים – פרנסה – חסויות מסחריות ופרסומות. גידול וצמיחה – קמפיינים למימון המונים או "פטרונות" כפי שהצעת, אופציות אחרות הם מודלים של חיוב בעבור בתוכן (פרימיום או פרי/פרימיום)
   בכנס המשקיעים שהתקיים לפני חודש (אלו מבין המאזינים שהשקיעו 150 ש"ח ויותר בקמפיין מימון ההמונים) היה דיון ער בנושא.

   אשמח לשמוע רעיונות נוספים

   דני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.