אני ושבוע הספרמקום חמישי

שלום לכל המאזינים,
כפי שהבחינו בזריזות WhiteShark וויקטור בן עזרא (שאפילו תיעד את תמונת המסך שלפניכם), 'עושים היסטוריה!' טיפסה ועלתה למקום החמישי בדירוג הארצי של האתר icast, אתר הפודקאסטים החשוב ביותר בישראל. פחות מחודשיים חלפו מאז נכנסנו לעשירייה הראשונה של הדירוג, והנה אנחנו בחצי הדרך לפיסגה!
אירועים משמחים כאלה הם תמיד הזדמנות טובה להזכיר את מי שבזכותם התוכנית הגיעה לאן שהגיעה: ויקטור בן עזרא, שהתנדב לעזור כשהתוכנית הייתה רק בראשיתה והיה רוח גבית חשובה לכל אורך הדרך. תודה גם למגישי הפינות שלנו- אמנון כרמל (ששופך מחמאות אין ספור על התוכנית בבלוג האולטרא-מצליח שלו) ורועי צזנה. הפינות מעט נעלמו בתוכניות האחרונות (המגישים עמוסים..) אבל הן יחזרו ובשאיפה עם פרצופים חדשים-ישנים.
מילה טובה מגיעה גם לצוות האתר icast: האנשים שבזכותם יש לנו מקום מסודר לארח את התוכנית, לקבל סטטיסטיקות חשובות על מספר המאזינים והאפשרות להשמיע קטעי מוזיקה מבלי להפר זכויות יוצרים. ללא ספק, עבודת קודש.

ועוד הודעה:
ביום שבת הקרוב אני אגיע לשבוע הספר בתל אביב, בכיכר רבין, כדי לחתום על ספרי 'פרפטום מובילה' לכל המעוניין. אני אהיה באיזור דוכני 'ספריית מעריב' והוצאת 'כתר' החל מהשעה תשע בערב. אם תמצאו את עצמכם נודדים בין המדפים, אתם מוזמנים לקפוץ לביקור! 🙂
נשתמע,
רן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.