מפגשי מאזינים קודמים

מפגש מאזינים מס' 10 (24.4.2016)

המפגש כלל סדנת הכרות על הדפסת תלת מימד וחיתוך לייזר בפאב-לאב אשר התקיימה בשלשה מחזורים של 100 מאזינים כל אחד. בשעה 13:45 תחת שמש קופחת התכנסנו באודיטוריום שבגן הטכנולוגי של המדעטק  והקלטנו את פרק 187 על ארכימדס בקהל היו כ-250 מאזינים אמיצים שנשארו מהבוקר ונהנו לראות את רן מרים את בנו באמצעות עגלת סבלים ופותח בירה (לא שותה – פסח) בכדי להמחיש…

[envira-gallery id="11664"]

סרטון 360 מעלות צולם המצלמת LG360 (באדיבות LG Israel) הופק בעזרתו של שחר מהפודקאסט Lowbattery 

מפגש מאזינים מס' 3 (16.2.2012)

<span">המפגש היה משותף ל'עושים היסטוריה' ו'ספק סביר', פודקאסט הספקנות המוביל בישראל. כמאתיים מאזינים הגיעו לאולם 'קסטיאל' המפנק והאזינו להרצאה שלי אודות המאבק ארוך-השנים בין אורי גלר וג'יימס רנדי, ולמשחק טריוויה משעשע שיזמו 'ספק סביר'. לקראת סיום ערכנו פאנל של שאלות ותשובות עם הקהל, בהשתתפות מאזינים מחו"ל דרך האינטרנט.

<span">המפגש תועד בכמה אופנים:

<span">-סטודנטים ממכללת ספיר לתקשורת צילמו אותי במהלך המפגש לצרכי סרט תעודי שהפיקו ללימודים. פרטים נוספים כאן.

<span">-ההרצאה שהעברתי צולמה במלוא בוידיאו, וגם עובדה לפרק של 'עושים היסטוריה'.

     
     
     

מפגש מאזינים מס' 2 (30.3.2011)

<span">כשבעים איש הגיעו מכל קצוות הארץ לאולם 'קסטיאל' בדרום תל-אביב. אני, גיא מזרחי ויובל מלחי העברנו הרצאות קצרות ומרתקות (לפחות ההרצאות של גיא ויובל היו מרתקות, זה בטוח!) ובהמשך שוחחתי אתכם על דרכים לשיפור התוכניות, רעיונות לפרקים עתידיים ומה לא.

מפגש מאזינים מס' 1 וחצי (21.2.2010)

<span">המפגש (או ליתר דיוק, 'מיני מפגש') התקיים לאחר ערב הרצאות בשם 'קשורים ברשת', בו נכחו מאזינים רבים. כשנסתיים ערב ההרצאות, יצאנו אני ועוד כעשרים וחמישה מכם ממרכז חמד"ע אל כיכר רבין בתל-אביב. המפגש המאולתר היה הצלחה מפתיעה, לא מעט בזכותו של זיו קיטרו שאירגן הזמנת פיצות ושתיה ברגע המתאים…ישבנו וקישקשנו אל תוך הלילה על כל דבר, בערך.

     
 

מפגש מאזינים מס' 1 (7.8.2009)

<span">מפגש המאזינים הראשון של 'עושים היסטוריה' היה צנוע למדי…כעשרים מאזינים הגיעו לבית קפה 'קפה קפה' בהרצליה-פיתוח. כוחותינו הסתגרו בקומה השניה וניהלו שם דיונים סוערים בנושאים כמו 'למי היה מודם איטי יותר בשנות השמונים' ו'למה לא כדאי להיות כבשה בסופת ברקים'. המלצריות חדות האבחנה הבינו מייד את מהות המפגש והפנו את האורחים שנראו אינטליגנטים ואו לובשי משקפיים מייד אל הקומה השניה, אפילו מבלי לשאול. אני ואיתמר וייסברג ('המשחקייה') סיפרנו חוויות מימי הפודקאסט הראשונים, ניר דהן וויקטור בן עזרא תרמו סיפורים משלהם…פרטים נוספים כאן.ניתן להאזין להקלטה מהמפגש הראשון במסגרת הפרק כאן (הפרק זמין לרכישה כפרק בודד או כחלק מחבילת הפרקים).

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *